Cofnij się w przeszłość i dowiedz się, co działo się w latach 1815-1939, dzięki podręcznikowi “Poznać przeszłość 3”!

Poznaj wydarzenia z lat 1815-1939, cofając się w przeszłość dzięki podręcznikowi “Poznać przeszłość 3”!

Jarosław Kłaczkow, Anna Łaszkiewicz oraz Stanisław Roszak to wybitni specjaliści, którzy z wielką przyjemnością pragną zabrać właśnie Ciebie w podróż w przeszłość do lat 1815-1939, abyś poznał najważniejsze wydarzenia oraz postacie z tamtych czasów. Podręcznik “Poznać przeszłość 3” pozwoli Ci właśnie na odbycie takiej wycieczki w przeszłość.

Ten wydany przez Nową Erę w 2021 roku podręcznik przeniesie Cię do dawnych czasów.

Kiedy zakończyła się epoka wojen napoleońskich, to Europa przeszła ogromne zmiany. Sięgając po ten podręcznik, dowiesz się jakie piętno odcisnęła na Starym Kontynencie ta seria konfliktów, która zakończyła się w 1815 roku.

Autorzy tej publikacji w niezwykle ciekawy sposób wyjaśnią Ci również: dlaczego doszło do pierwszej wojny światowej, jak wyglądał ten jeden z najstraszniejszych konfliktów w historii ludzkości oraz jak zmienił się świat, kiedy zakończona została pierwsza wojna światowa.

Dwudziestolecie międzywojenne to okres w historii świata pomiędzy pierwszą wojną światową a drugą wojną światową, który trwał dwadzieścia jeden lat. Epoka ta była niezwykle fascynująca i właśnie dlatego: Jarosław Kłaczkow, Anna Łaszkiewicz oraz Stanisław Roszak, chcą zabrać Cię w podróż w przeszłość, aby opowiedzieć Ci o tym niezwykłym okresie.

Seria “Poznać przeszłość” to cykl publikacji, który oferuje uczniom unikalne doświadczenie cofnięcia się w przeszłość i poznania historii!

Wydana przez Nową Erę bestsellerowa seria “Poznać przeszłość” cofa uczniów w przeszłość i pozwala im w unikatowy sposób doświadczyć wydarzeń z historii w niezwykły sposób. Książki wchodzące w skład tego cyklu przeznaczone są dla uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcą w dogłębny sposób poznać historię. Publikacje z tego cyklu są również świetną pomocą podczas nauki do egzaminu maturalnego z historii. To, co z całą pewnością wyróżnia serię “Poznać przeszłość” to: ciekawostki historyczne, ilustracje oraz napisana przystępnym językiem treść. Jeśli jesteś miłośnikiem bądź miłośniczką historii lub chcesz nauczyć się po prostu historii, to nie czekaj i sięgnij już teraz po cykl “Poznać przeszłość”!