“Poznać przeszłość 3”, czyli książka, dzięki której cofniesz się w przeszłość i dogłębnie poznasz historię!

Poznać przeszłość 3 podręcznik” – podręcznik, który przeniesie Cię w przeszłość, abyś mógł lepiej zgłębić historię!

Anna Łaszkiewicz, Stanisław Roszak oraz Jarosław Kłaczkow to autorzy, którzy z ogromną przyjemnością chcą Ci zaprezentować stworzony przez nich podręcznik do historii, jakim jest “Poznać przeszłość 3“. Treść tej publikacja przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcą nauczyć się historii na poziomie podstawowym. Książka pozwoli im zrozumieć ten przedmiot i poznać bardzo dokładnie wydarzenia z lat 1815 – 1939.

“Poznać przeszłość 3” to podręcznik, który przeniesie Cię w przeszłość i pozwoli poznać wiele fascynujących wydarzeń.

Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak wyglądało zakończenie wojen napoleońskich i jaki los spotkał jednego z najwybitniejszych strategów w historii ludzkości!

Dzięki “Poznać przeszłość 3” dowiesz się między innymi: dlaczego rozpętała się pierwsza wojna światowa, jak wyglądał przebieg tego strasznego konfliktu, dlaczego ta wojna się zakończyła oraz jakie następstwa przyniosła całemu światu.

Publikacja ta również bardzo dokładnie przybliży Ci okres dwudziestolecia międzywojennego, czyli okresu względnego spokoju dla ludzkości pomiędzy pierwszą wojną światową, a drugą wojną światową.

Jeśli masz problemy z historią lub po prostu uwielbiasz ten przedmiot i chcesz się w nim zanurzyć, to nie czekaj i już teraz sięgnij po ten tytuł, który wydany został przez Wydawnictwo Nowa Era w 2021 roku.

“Poznać przeszłość”, czyli cykl podręczników do nauki historii w szkołach średnich, który wydawany jest przez Wydawnictwo Nowa Era!

Wydawnictwo Nowa Era z dumą przedstawia serię “Poznać przeszłość”, która pomoże wszystkim uczniom w nauce historii w szkołach ponadpodstawowych. Cykl ten pomoże wszystkim uczniom szkół średnich w nauce do kartkówek oraz sprawdzianów z historii, oraz pomoże im przygotować się do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. To, co wyróżnia książki z tej serii na tle innych publikacji przeznaczonych do nauki historii, to między innymi ciekawe przedstawienie procesów oraz wydarzeń, które miały miejsce w historii.