“Poznać przeszłość 3”, czyli tytuł, dzięki któremu poznasz oraz zrozumiesz historię!

Cofnij się do przeszłości i poznaj historię, dzięki podręcznikowi “Poznać przeszłość 3”!

Poznać przeszłość 3 tanie podręczniki” to genialny podręcznik, który został stworzony przez zespół takich specjalistów, jak: Jarosław Kłaczkow, Anna Łaszkiewicz oraz Stanisław Roszak. Jeśli szukasz publikacji, dzięki której poznasz dogłębnie wydarzenia z lat 1815-1939 to nie czekaj i sięgnij już teraz po ten wydany przez Nową Erę w 2021 roku podręcznik.

Autorzy tego podręcznika chcą zabrać Cię w przeszłość, abyś poznał wydarzenia z lat 1815-1939.

Zakończenie wojen napoleońskich, czyli serii konfliktów pomiędzy Francją a koalicją państw europejskich to okres, który odcisnął ogromne piętno na ówczesnej Europie. Sięgając po ten podręcznik, dowiesz się między innymi, jakie skutki dla całej Europy miało zakończenie tej epoki.

Pierwsza wojna światowa to jeden z najstraszniejszych konfliktów w historii ludzkości. Podręcznik ten pozwoli Ci w unikatowy sposób dowiedzieć się między innymi: dlaczego doszło do wybuchu tej wojny, jak przebiegał ten konflikt oraz jakie skutki dla całego świata miało zakończenie tego strasznego konfliktu.

Jarosław Kłaczkow, Anna Łaszkiewicz oraz Stanisław Roszak pragną Ci również przedstawić okres dwudziestolecia międzywojennego, czyli okresu pomiędzy pierwszą a drugą wojną światową. Epoka ta była niezwykle ważna w historii ludzkości i z pewnością warto ją poznać.

Podręcznik “Poznać przeszłość 3” to publikacja, która jest zgodna z nową podstawą programową i wchodzi w skład bestsellerowego cyklu “Poznać Przeszłość”.

Cykl “Poznać przeszłość”, czyli seria, która sprawia, że uczniowie cofają się w przeszłość i poznają historię!

“Poznać przeszłość” to cykl podręczników, który publikowany jest przez bardzo nowoczesne i szanowane przez uczniów Wydawnictwo Nowa Era. Seria ta doskonale sprawdzi się zarówno jako pomoc podczas nauki do kartkówek oraz sprawdzianów, jak i wesprze Cię podczas przygotowań do egzaminu maturalnego z historii. Cykl ten cechuje się: atrakcyjnymi infografikami, niezwykle przejrzystym językiem, który pomaga uczniom w efektywnej nauce oraz wieloma zróżnicowanymi zadaniami, które pomogą Ci w pełni zrozumieć procesy historyczne oraz wydarzenia z przeszłości.