Szczyrk

Zainwestuj i zarabiaj

Kameralne apartamenty z prywatnym wellness w Szczyrku

* Apartamenty Szczyrkowskie będą zachwycać przede wszystkim lokalizacją. Powstają one bowiem na wysokości 535mn.p.m., ale co ważne, zaledwie dwie minuty od centrum. Przez okna apartamentów podziwiać będzie można m. in. kompleks skoczni narciarskich Skalite, najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego- Skrzyczne oraz panoramę Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Apartamenty powstają w niewielkiej odległości od centrum, ale też stoków narciarskich. Topowa lokalizacja to nie wszystko, co nas wyróżnia. Jako jedyni w Szczyrku a być może i w polskich górach będziemy mieć na terenie inwestycji własny tor do snowtubingu.

Kup dla siebie lub pod wynajem

*W ramach inwestycji zaplanowano budowę 18 apartamentów, które znajdą się w dziewięciu budynkach. Całość będzie tworzyć jednak bryłę, budynki powstaną bowiem w zabudowie szeregowej. W każdym z budynków znajdują się dwa apartamenty, dwu, trzy lub czteropokojowe do wyboru powierzchnie od 43 do 66mkw. Każdy a apartamentów będzie posiadał taras lub balkon a te zlokalizowane na parterze dodatkowo także ogródki. ponadto do każdego apartamentu przydzielone jest miejsce parkingowe w podziemnym lub naziemnym garażu.

*Apartamenty będą sprzedawane w stanie deweloperskim, ale o podwyższonym standardzie. W każdym z lokali zamontowane będzie min ogrzewanie podłogowe wraz z dwufunkcyjnym piecem gazowym. Ściany i sufity będą pomalowane i gotowe do wprowadzenia. Dodatkowo wszędzie zamontowane będą gniazdka, włączniki światła, domofony i instalacja alarmowa. Obiekt będzie oczywiście monitorowany przez całą dobę, będzie też pod opieką rezydenta.